Uzyskanie Mostbet bonus jest łatwe - wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera i uzupełnić konto. Obstawiaj sport, graj w kasynie online i zdobądź jeszcze więcej bonusów za nowe zakłady!
Aplikacja mobilna 1Win zapewnia wygodny i szybki dostęp do różnorodnych wydarzeń sportowych oraz możliwość stawiania zakładów w dowolnym miejscu i czasie.
 

ARTYŚCI KTÓRZY DLA NAS WYSTĘPOWALI

Artyści

AGA ZARYAN wórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top – magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.
Aga Zaryan Youtube
GARY GUTHMAN Wielokrotnie współpracował jako lider i solista z takimi zespołami jak: Stan Kenton, Louis Bellson, Dorsey Brothers Big Band, Clark Terry oraz Bee Gees, a także z artystami jak m.in: Tom Jones, Aretha Franklin, Paul Anka, Ginger Rogers, Dionne Warwick, Frankie Avalon, Burt Bacharach,Tony Bennett, Roger Whitaker, Michel Legrand, Neil Sadaka, Michael Bublé. Skomponował i zorkiestrował setki aranżacji wykonywanych przez najlepsze orkiestry amerykańskie i kanadyjskie m.in: Toronto Symphony, National Arts Centre Orchestra, Winnipeg Symphony, Vancouver Symphony, Calgary Philharmonic, Portland Symphony, Austin Symphony, New York Pops (Carnegie Hall). Z jego aranżacji korzystały m.in: National Champion Bands and Orchestras i Stan Kenton Orchestra (1975-1980). Programy takie jak: „ITV In Concert Series”, „Celebrity Review”, „The Palace”, oraz „Tommy Banks Show” zamawiały u niego niejednokrotnie oprawę muzyczną
www.garyguthman.com
MAŁGORZATA ZALEWSKA Jedna z niewielu harfistek koncertujących na kilku rodzajach harf (harfa współczesna celtycka,harfa elektryczna i arpa doppia). Na prośbę producenta harf CAMAC Joel’a Garnier’a wzięła udział w światowej promocji harfy Atlantyda a jej zdjęcie promujące instrument ukazało się na okładkach prestiżowych czasopism „Harpa” (Europa) i „Harp International” (USA). Przez ostatnie 19 lat reprezentuje Polskę w kraju i poza granicami na częste zamówienia Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Kancelarii Premiera i Prezydenta RP. Występowała jako solistka z takimi artystami, jak m.in: Francisco Araisa, Brigitte Balleys, Massimiliano Cialdi, Chikara Imamura, Agnieszka Duczmal, Adrew M.Kurtz, Jerzy Maksymiuk, Daniel Stabrawa, Tomasz Strahl, Małgorzata Walewska oraz Tadeusz Wojciechowski oraz z zespołami, jak m.in: Graz Trio, Warszawska Sinfonietta, Leopoldinum, Capella Bydgostiensis, MACV, Sinfonia Varsovia.
www.malgorzatazalewska.pl
MARIA LUDWIKA GABRYŚ
Pianistka wyróżniająca się szerokimi zainteresowaniami muzycznymi oraz umiejętnością gry na fortepianie współczesnym, mozartowskim Hammerklavier oraz romantycznym pianoforte. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Mistrzowskie szlify zdobywała w Szwajcarii kształcąc się przez 5 lat u prof. Ivana Klansky‘ego w Luzernie (dyplom solisty z wyróżnieniem),a następnie u prof. Jespera Christensena w słynnej Schola Cantorum Basiliensis. Bogactwo doświadczeń muzycznych pozwala pianistce na swobodne poruszanie się w różnych stylach i konwencjach wykonawczych. Podczas koncertów solowych i kameralnych w Japonii,Korei Płd., Chinach, USA oraz Europie pianistka zaprezentowała repertuar od XVIII w. do prawykonań muzyki współczesnej. Sukcesy na konkursach międzynarodowych – I nagroda na konkursie L. v. Beethovena w Hradec (Czechy), I nagroda na konkursie Edwin Fischer Wettbewerb w Luzern (Szwajcaria), I nagroda na konkursie na instrumentach historycznych Chopin Golden Ring w Słowenii – umożliwiły pianistce udział w festiwalach w Wiedniu, Mariańskich Łaźniach, Murten i Kyoto. Maria Ludwika Gabryś jest profesorem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W przeszłości wielokrotna stypendystka Ministra Kultury, Towarzystwa im. F. Chopina oraz prestiżowej Fundacji Crescendum est Polonia. Występowała z recitalami przed wybitnymi osobistościami i głowami państw, w tym przed Cesarzem Japonii Akihito. Przez wiele lat otaczana opieką artystyczną prof. Anny Żurawlew – żony twórcy konkursów chopinowskich, która podarowała nastoletniej wówczas uczennicy fortepian prof. Jerzego Żurawlewa. Pianistka dokonała nagrań dla Polskiego Radia oraz radia szwajcarskiego DRS 2, płyty CD z jej udziałem ukazały się w wydawnictwach fonograficznych Ars Produktion, Arco Diva oraz Naxos (Marian Sawa – prawykonanie fonograficzne utworów, nagranie to otrzymało nominację do nagrody FRYDERYK 2017). Od wielu lat współpracuje z Krajowym Funduszem na Rzecz Dzieci.
MARTA TRYBULEC Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie w klasie śpiewu (sopran koloraturowy) znanej krakowskiej solistki operowej, Teresy Wessely. Głos kształciła później u Marii Morbitzer-Vardi z Akademii Muzycznej w Katowicach oraz na kursach zagranicznych w Berlinie i Innsbrucku pracując m.in z Jessicą Cash. Zajmuje się również muzyką dawną. Jest solistką zespołu Camerata Cracovia, z którym związana jest od 1987 r., tj. od początku jego istnienia. Dokonała z nim nagrań płytowych (Muzyka w dawnej Polsce, Muzyka dawnej Europy – Niemcy, Polska) oraz koncertowała w całej niemal Europie. Wykonuje także muzykę późniejszą, m.in. repertuar koloraturowy oraz pieśni kompozytorów XIX i XX w. Marta Trybulec urodziła się w odległości 3 km od Grodkowic, miejsca, w którym przyszedł na świat Władysław Żeleński. Jest inicjatorką koncertów Muzyka w Pałacu Żeleńskich i Wieczory z muzyką Władysława Żeleńskiego, odbywających się w Grodkowicach od 1997 r. i promujących twórczość tego kompozytora.
MARIUSZ PATYRA Naukę gry na skrzypcach rozpoczął w wieku siedmiu lat. Jego nauczycielami byli: Z. Ciucias, A. Hoffmann w Olsztynie, A. Cypryk-Chmielewska J.Kucharski w Warszawie, K. Węgrzyn w Hanowerze i Maestro Salvatore Accardo w Cremonie. Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie Bolesława Siarkiewicza. Jest pierwszym Polakiem, który wygrał „ Premio Nicolo Paganini” ( Genua 2001) i zdobył specjalną nagrodę za najlepsze wykonanie Kaprysów Nicolo Paganiniego oraz kopię skrzypiec „ Il Cannone” (Armata), które należały do wielkiego wirtuoza. Mariusz Patyra jest także laureatem Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego J. Joachima w Hanowerze (1997) i finalistą Międzynarodowego Konkursu Stradivariusa w Cremonie (1988). Artysta zdobył 4 nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Carla Nielsena w Odense a także nagrodę specjalną Odense Sinfonie Orchester (2000). W 2006 Mariusz Patyra został zwycięzcą konkursu na stypendium Japońskiej Fundacji Muzycznej J.E.S.C. oraz laureatem nagrody “Premio Pressenda 2006” (Alba/Wlochy). Występował w Europie, Japonii, Stanach Zjednoczonych Ameryki i w Ameryce Południowej. Koncertował m.in. z Royal Chamber Orchestra Tokyo, Orchestra Fondazione Arturo Toscanini, Orchestra di Roma, Orchestra Filarmonica Marchigiana, Polską Orkiestrą Radiową, Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia „ Amadeusz”, Orkiestrą Filharmonii Narodowej w Warszawie, Orkiestrą Sinfonia Varsovia. Nagrywał dla Polskiego, Niemieckiego (NDR, WDR) i Włoskiego Radia (RAI TRE).
SASHA STRUNIN Wokalistka o prawdziwie słowiańskiej duszy, urodziła się w wielonarodowej rodzinie o artystycznych konotacjach. Jej rodzice, rosyjski bas-baryton Igor Strunin oraz ukraińska mezzosopranistka Vita Nikołajenko, to soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu. Dziadek wokalistki był reżyserem teatralnym, zaś jej ukochana polska babcia -Nelli – aktorką. Sasha odebrała staranne wykształcenie w ogólnokształcącej szkole muzycznej (klasa fortepianu), pobierając lekcje śpiewu najpierw u swojej mamy, a później w klasie wokalnej Marzeny Osiewicz. Wielokrotnie występowała na wielu scenach polskich i europejskich rozwijając swoją karierę wokalną. Ukończyła Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu w 2013 r. (wydział fotografii). Jej praca dyplomowa pt. „Viscera” była prezentowana w ramach wystawy „Podświadomość zdarzeń” w galerii Spokojna przy warszawskiej ASP. W 2016 ukazał się album „Woman In Black”, który jest formą muzycznej autobiografii artystki skomponowanej specjalnie dla niej przez Gary Guthmana.
www.sashastrunin.com
Zespół EB Sound (dawniej Edyta Band) Zespół został utworzony w styczniu 2012 roku z uczestników indywidualnych zajęć wokalnych Studia Piosenki Edyty Kiesewetter w Domu Kultury „Włochy”. Obecnie to szesnastoosobowy młodzieżowy zespół wokalistów i instrumentalistów. Najstarsi stażem uczestnicy działają na scenie od 12 lat. Zespół nie tylko reprezentuje DK „Włochy” na licznych festiwalach, konkursach i w projektach edukacji kulturalnej. Występuje na mniejszych i większych scenach Warszawy, bierze udział w koncertach charytatywnych, nagrywa piosenki dla wydawnictw szkolnych i pedagogicznych udziela wywiadów. Z roku na rok EB Sound staje się coraz bardziej rozpoznawalnym i nagradzanym zespołem. Wieloletnia praca i pasja zaowocowała wieloma koncertami i spektaklami muzycznymi. W swoim dorobku artystycznym zespół posiada trzy płyty, dokumentujące projekty sceniczne: „Świąteczna zawierucha z Edyta Band dla ucha”, „ Trzepak show czyli piosenki z naszego podwórka”, „Rzutem na taśmę. Edyta Band filmowo”. EB Sound zdobyło dziesiątki nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Największym wyróżnieniem 2016 roku było zdobycie I miejsca na 37. Międzynarodowym Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie. Obecnie zespół rozpoczął pracę nad musicalem z polską muzyką lat osiemdziesiątych. Więcej o Edyta Band: www.facebook.com/edytaband